Ankara’da bulunan işletmemiz Akü AVM piyasasındaki profesyonelliği ve uzmanlığı ile Ankara’daki en önemli akücülerden bir tanesidir. Aracınızın akü konusunda yaşamış olduğu problemlere hızlı bir şekilde çözüm buluyoruz ve gerekiyorsa akü monte edebiliyoruz. Ürün kalitesi denince akla gelen ilk gelen firma olmak için canla başla çalışıyor ve çabalıyoruz.

Bütçe dostu ve kaliteli ürünlerle ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için hizmet sunmaktayız. Sizleri de akü konusundaki tecrübemizi tanımaya davet ediyoruz. Ankara’da bulunan tüm ilçelere 7/24 akü takviye hizmeti sunuyoruz. Maksimum süremiz 30 dakikadır. İşletmemizde her çeşit akü bulunmaktadır. Her model araca uygun akülere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Satışa sunmuş olduğumuz tüm aküler TSE belgelidir ve firmamızın garantisi altındadır. Akülerimizin güçlü performans ve dayanıklılığını sizlere garanti ederiz. Dilerseniz aracınızı eğitimli uzman teknisyenlerimize kontrol ettirebilir ve aracınıza en uygun aküyü monte ettirebilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi ve en hızlı şekilde karşılayabilmek için çeşitli hizmetler sunmaktayız. İşletmemiz araç aküleri konusunda uzmanlaşmıştır ve geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Farklı marka ve modellerdeki araçlar için akü seçeneklerimiz mevcuttur. Size en uygun aküyü bulabilmek için uzman ekibimiz her daim hazırdır.

7/24 ACİL AKÜ YARDIM SERVİSİ

7/24 akü desteği vermekteyiz. Amacımız sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve profesyonel çözüm ortağınız olabilmektir. Sizlerin güvenini kazanabilmek içinse hiç durmadan çalışmak ve çabalamaktayız. Sunmuş olduğumuz kaliteli aküler ile Ankara’daki en iyi akü firması olmayı hedefliyoruz.

Call Now Button