Firmamız akü konusunda profesyonelliği ve çözüm odaklı yöntemleri ile akü piyasasındaki en çok tercih edilen işletmedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli çözümler sunarak arabalarınızın performansını güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Uygun fiyata kaliteli markaları müşterilerimize sunmaya çalışıyor ve sizlere akü konusundaki tecrübemizi sunmayı amaçlıyoruz.

Yaşadığınız ilde tüm ilçelere 24 saat içerisinde akü takviye hizmeti sunuyoruz. Akünün size ulaşma süresi maksimum 30 dakikadır. Tüm ilçelerine 24 saat bulunduğunuz konumda akü montaj ve satış hizmeti sunuyoruz. İşletmemizde her türlü marka ve çeşit akü bulunmaktadır. Bütçenize en uygun aküyü tercih edebilirsiniz. Satışa sunulan tüm aküler TSE belgelidir ve yetkili firma garantisi altındadır. Uzman teknisyenler eski akünüzü inceleyerek akü takviyesi gerekiyorsa değişim önerisinde bulunacaktır. Kullanılmış olan eski aküleri ise geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Akü çeşitliliği sayesinde hem ihtiyacınıza uygun hem de bütçenize uygun aküyü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her bir ürün grubumuz iyi bir performans, dayanıklılık ve kaliteyi garanti eder.

Müşterilerimizi memnun edebilmek için en iyi şekilde cevap vermeye ve çeşitli hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Firmamız akü konusunda profesyonelleşmiş ve bu alanda kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Akü konusunda yaşanan gelişmeleri sıkı bir şekilde takip ederek ve yaşanan gelişmeleri hizmetlerimize yansıtarak müşterilerimize profesyonel kaliteli ve daha hızlı çözümler sunmaktayız. Firmamız araç sahibi müşterilere enerji ve sürüş yöntemi konularında rehberlik etmek için hazır bir durumda. Almış olduğunuz akünün garanti belgesini kaybetmeyin, çünkü ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşandığında garanti belgesi olmadan işlem yapabilmek mümkün değil.

Call Now Button