Eryaman ilçesinde yer alan firmamız müşteri odaklı çözümler sunmaya devam ediyor. Akü piyasasındaki profesyonelliğimiz ile Eryaman ilçesinin öne çıkan firmalarından bir tanesiyiz. Araçlarınızın güvenliğini sağlamak ve  performansını arttırmak için hiç durmadan çalışıyoruz. Bütçe dostu ve kaliteli ürünlerle ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız 7/24 acil akü yardım servisimiz mevcuttur.

Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek ve aradığınız hizmeti sizlere sunabilmek için çeşitli çalışma yöntemleri kullanıyoruz. Farklı marka ve modellerdeki araçlar için akü seçeneklerimiz mevcuttur. Aracınıza en uygun aküyü uzman teknisyenlerimize danışarak tercih edebilirsiniz. Aracınızı uzman teknisyenlerimize göstererek hangi akünün en uygun olduğunu, akü ömrünün nasıl uzatılacağını, akü değişiminde nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi soruları da sorabilirsiniz. Ürünlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere sunulur. Bütün ürünlerimiz yüksek kaliteyi ve dayanıklılığı sizlere garanti eder. Ürünlerimiz TSE belgesine de sahiptir.

Firma olarak sizlere sorunsuz bir sürüş deneyimine garanti ederiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve güvenini kazanabilmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Acil yardım servisimizin bulunduğunuz konuma gelişi en fazla 30 dakikadır.

Aşağıda bulunan numara üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Akü takviyesi ve akü monte işlemleri çok kısa bir süre sürmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde bu işlemleri hızlıca hallediyoruz. Amacımız sizlere yalnızca maddi anlamda yardımcı olmak değil aynı zamanda vaktinizden de tasarruf sağlamak. Sizleri de bu eşsiz deneyimimize şahitlik etmek için Eryaman ilçemizde bulunan işletmemize davet ediyoruz.

Call Now Button