Keçiören ilçesinde bulunan firmamız akü piyasasındaki uzmanlığı ve profesyonelliği ile ön plana çıkmaktadır. Siz müşterilerimize yüksek kaliteli akü çözümleri sunarak, araçlarınızın performansını arttırmayı ve güvenliğini sağlamayı hedefliyoruz. Bu konuda da Keçiören ilçesinin bir numarasıyız. Kaliteli akü markalarını uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunuyoruz. 7/24 acil akü yardım servisimiz mevcuttur.

Uzman teknisyenlerimize araçlarınızı göstererek araç tipinize en uygun aküyü tercih edebilir, akünüzün ömrünü nasıl uzatabileceğiniz gibi konulara çözüm bulabilirsiniz. Profesyonel çözüm ortağınız olabilmek için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz.

Keçiören ilçesinde bulunan firmamızda 24 saat bulunduğunuz konuma akü satış ve montaj hizmeti yapılmaktadır. Dükkanımızda her model araca uygun her çeşit ve marka akü seçeneği mevcuttur. Satışa sunmuş olduğumuz tüm aküler TSE belgesine sahiptir ve işletmemizin garantisi altında bulunmaktadır. Kullanılmış olan eski akülerinizi ise geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu sayede çevre dostu yaklaşımımızla da öne çıkıyoruz. Ürünlerimizi ihtiyacımıza uygun olacak şekilde çeşitli yöntemlerle sunuyoruz. Her bir ürün grubumuz dayanıklılığı, kaliteyi ve uzun ömürlülüğü sizlere garanti etmektedir. İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap verebilmek için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Yaşamış olduğunuz problemlere en uygun çözümü bulabilmek için uzman ekibimiz her daima hazırdır. Aşağıda bulunan numara üzerinden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederek, siz müşterilerimize en kaliteli ve en doğru hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Sizlere sorunsuz ve uzun bir sürüş deneyimini garanti ediyoruz.

Call Now Button