Sincan ilçesinde bulunan dükkanımız akü konusundaki profesyonelliği ve uzmanlığı ile Ankara’nın 1 numaralı akücüsüdür. Sincan Akü Avm Yıllar süren çalışmalar sonucu kazanmış olduğumuz tecrübe sayesinde araçlarınızın güvenliğini sağlıyor ve performansını arttırıyoruz. Kaliteli markaları, uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunmaya çalışıyoruz.

En kısa süre içerisinde en doğru ve kaliteli ürünle ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. 7/24 acil akü yardım servisimiz mevcuttur.

Ankara’nın Sincan ilçesinde yer alan işletmemizde 7/24 hizmet vermekteyiz. Dükkanımızda her model araca uygun her çeşit ve marka akü seçenekleri mevcuttur. Sincan Akü Avm Satışa sunmuş olduğumuz tüm ürünler, TSE belgesine sahiptir ve aynı zamanda dükkanımız tarafından da garanti altındadır. İşletmemizde bulunan uzman teknisyenlere eski akünüzü test ettirerek akü takviyesi veya gerektiği durumlarda değişim önerisi alabilirsiniz. Yine uzman teknisyenlerimize araç tipinize hangi akünün en uygun olduğunu, akünüzün ömrünü nasıl uzatabileceğinizi ve akü değişiminde nelere dikkat etmemiz gerektiği gibi sorulara da cevap bulabilirsiniz. Sincan Akü Avm Akülerimizi siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sunmaktayız. Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi ve en doğru şekilde karşılık verebilmek için çeşitli hizmetler sunmaktayız. İşletmemiz araç aküleri konusunda profesyonelleşmiştir ve akü konusunda geniş bir yelpazede hizmet verir. Aracınıza en uygun aküyü tercih edebilmeniz için uzman ekibimiz her daim hazırdır. Ankara’nın 1 numaralı akü firması olarak sektördeki gelişmeleri sürekli takip eder ve bu gelişmeleri olabildiğince şeffaf bir şekilde sizlere yansıtmaya çalışıyoruz.

Call Now Button